[woosc_list]

برای آینده ایران

“برای آینده ایران” نام طرحی است که شرکت وستا سازه در نظر دارد در راستای انجام وظیفه اجتماعی خود و خدمت به  ملت بزرگ ایران انجام دهد. بدیهی است هیچ یک از موارد ذکر شده هزینه اضافی را بر مشتریان گرامی تحمیل نمی کند بلکه این شرکت با هزینه کرد بخشی از سود خود در حوزه های مطرح شده برای آینده ایران عزیزمان سرمایه گذاری خواهد نمود.

سرفصل های اصلی این چشم انداز به شرح زیر می باشد:

1- کمک به کاهش هزینه‌های ساخت مسکن در کشور

2- کمک به کاهش هزینه تمام شده تولیدکنندگان در کشور

3- کمک به فرزندان با استعداد ایران جهت تحصیل بدون دغدغه

4- کمک به فرزندان ایران جهت بهره مندی از نیازهای اولیه به خصوص آب آشامیدنی

یکی از بزرگترین آرزوهای ما، آرامش و شادمانی تمام مردم کشور عزیزمان ایران است. همانطور که ابراهیم مازلو در تحقیقات بسیار مهم خود عنوان می کند، برآوردن نیازهای اولیه مانند غذا، پوشاک و مسکن پایه و اساس رشد شخصیت و شکوفایی استعدادها و کمال انسان می‌باشد. بدیهی است جایی که مردم هر روز دغدغه آب، غذا، مسکن، اجاره و مشکلات مربوط به آن را داشته باشند نمی‌توانند در آرامش به رشد و پیشرفت خود فکر کنند و به اهداف و آرزوهای به حق خود در حوزه فردی و اجتماعی برسند.

1- کمک به کاهش هزینه های ساخت مسکن در کشور

یکی از برنامه های شرکت وستا سازه کمک به کاهش هزینه های ساخت مسکن و تولید در صنعت کشور می‌باشد. در راستای کاهش هزینه‌های ساخت و بازسازی مسکن و بهبود شرایط زندگی از طریق ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب، بخشی از هزینه های مردم با شرف و با اصالت کشورمان را کاهش داده و آن­ها را حتی یک گام به داشتن محیط امن و آرام نزدیک تر می نماید.

یکی از راه­های کاهش هزینه ­ها، خرید متریال و مواد اولیه به صورت مستقیم از تأمین کنندگان دست اول می‌باشد. این مهم باعث می شود هم محصولات با کیفیت در ساختمان مورد استفاده قرار گیرد و هم هزینه تأمین آن با حذف واسطه کاهش یابد. قابل درک است که هر کسی که بخواهد زحمت تأمین و خرید مواد اولیه و کالاهای مورد نیاز را متقبل شود، هزینه ای را برای ارائه خدمات خود از مصرف کننده نهایی دریافت می‌کند که این هزینه جدای از هزینه‌های پیمانکاری می‌باشد و به حق است. اما استفاده از راهنمایی‌ها و خدمات شرکت وستا سازه موجب می شود شما تنها هزینه مواد اولیه و محصول مورد نیاز خود را پرداخت نمائید و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

لذا شرکت وستا سازه با چشم انداز ارزشمند خود در قلب بازار فلزات ایران، آرامش و شادمانی را برای مشتریان گرامی خود به ارمغان می آورد.

2- کمک به کاهش هزینه تمام شده تولیدکنندگان در کشور

همچنین در راستای کمک به صنعت کشور، شرکت وستا سازه نسبت به ارائه خدمات تأمین کالا و مواد اولیه با کیفیت و قیمت مناسب اقدام می نماید. بدیهی است کلیه پرسنل شرکت وستا سازه به اهمیت کیفیت در جلوگیری از آسیب‌های مالی و جانی در صنعت کشور آگاه و دردمند هستند. نیز ارائه متریال با کیفیت موجب طول عمر کالاها و تجهیزات تولیدی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و همچنین ساخت مجدد کالا ها می گردد. ارائه رایگان آنالیز مواد و متریال و همچنین حمل رایگان با توجه به میزان خرید کالا و مواد اولیه از دیگر خدمات ممتاز این شرکت می باشد. هزینه حمل در داخل تهران(درب انبار مشتری یا باربری جهت حمل به شهرستان) برای خریدهای بالای یک تن رایگان در نظر گرفته می شود.

اما چشم انداز شرکت در این مهم خلاصه نمی‌شود و جامعه هدف شرکت وستا سازه در ارائه خدمات معنادار به آیندگان نیز اشاره می‌کند. در سفرهایی که در طول پروژه ایرانگردی خود در چند سال گذشته داشتیم دو موضوع اساسی موجب برانگیختگی و تألم خاطر شد که تصمیم گرفتیم با پویشی همگانی ذره‌ای از درد آن را کاهش دهیم.

3- کمک به فرزندان با استعداد ایران جهت تحصیل

یکی از هدف‌های دیگری که تأسیس شرکت وستا سازه راد را رقم زد کمک به آینده این مرز و بوم از طریق آماده سازی شرایط برابر زندگی و تحصیل برای کودکان تمام نقاط کشور است که همانطور که در بالا گفته شد این مهم نیز در گرو تأمین حداقلی نیازهای اولیه فرزندان ایران می‌باشد تا بتوانند بدون دغدغه‌ی نان به تحصیل بپردازند.
بارها در بخش‌های مختلف کشور شاهد حضور کودکان و نوجوانان با استعداد بسیاری بودیم که به دلیل فقر و نداشتن سرپرست توانمند مجبور بودند بیشتر زمان خود را در این سنین به کار مشغول باشند تا به خانواده و خودشان در تامین هزینه‌های اولیه زندگی کمک کنند. لذا همواره به دنبال شرایطی بودیم تا بتوانیم به کودکان بدون سرپرست برای تحصیل و شکوفایی استعدادهایشان کمک کنیم. هر چند در چند سال گذشته به میزان بسیار محدود و فردی این هدف محقق شد اما از این پس و با کمک “وستا سازه راد” می‌توانیم کودکان و نوجوانان بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم. در واقع وستا سازه تلاش میکند بخشی از درآمد خود را به ازای هر فروش به کمک هزینه تحصیل و زندگی کودکان مستعد و آینده دار اختصاص دهد شاید در آینده این افراد بدون پیش زمینه و پیش داوری بتوانند برای کشور عزیزمان ایران مفید باشند. در این خصوص کلیه مشتریان با داشتن یک پنل کاربری علاوه بر خدمات متنوع، فیش‌های پرداختی شرکت وستا سازه به خیریه‌های معتمد را که مربوط به خرید ایشان بوده مشاهده می‌کنند که قابل پیگیری و بررسی می‌باشد.

3- کمک به فرزندان ایران جهت بهره مندی از نیازهای اولیه

و اما معضل آب آشامیدنی که جزو حقوق اولیه هر انسانی می‌باشد در برخی نقاط کشور بسیار نگران کننده و آزار دهنده است و این مشکل به خصوص در استان سیستان و بلوچستان و شهرستان‌هایی مانند چابهار به وضوح به چشم میخورد. قطعا با توجه به نظرات کارشناسان این مهم در آینده به شهرهای مرکزی کشور نیز آسیب‌های بسیاری می‌رساند و موجب بروز اختلافات بسیار خواهد شد. از آنجایی که دیدن چنین صحنه‌هایی در طبیعت زیبا و دیدنی کشورمان روح ما را آزرده نمود بر آن شدیم هر ساله به خصوص در فصل‌های گرم سال نسبت به تأمین آب آشامیدنی برای این سرزمین اقدام کنیم و زمینه را برای کمک به تولید آب شیرین کن‌های بزرگ در بخش‌های مختلف کشور فراهم نمائیم. بدیهی است که چنین کارهای بزرگ و بنیادی به یک اتحاد همگانی نیاز دارد تا بتوانیم لبخندی بر لبان کودکان باشرف و آیندگان این کشور هدیه دهیم تا به زودی با پیشرفت و گسترش شخصیت و هوش و پشتکار خود ایران عزیز را دوباره احیا نمایند و این مهم با استفاده از فضای “وستا سازه راد” و همکاری با بنیادها و نهادهای خیریه امکان ظهور و بروز پیدا خواهد نمود. در این خصوص کلیه مشتریان با داشتن یک پنل کاربری علاوه بر خدمات متنوع، گزارش اقدامات انجام شده و فیش‌های پرداختی شرکت وستا سازه به مراکز و اشخاص معتمد را مشاهده می‌کنند و می‌توانند سهم ایشان از این پویش همگانی که مربوط به خرید از شرکت وستا سازه بوده را بررسی کنند. 

با احترام

هیئت مدیره شرکت “وستا سازه راد”

“برای آینده ایران”